Bývanie

Paseo GRUNTY

Tento bytový dom je určený širokej verejnosti a ponúka vysoký štandard spojený so súkromím za rozumné ceny. Bytový dom bude koncipovaný v energetickej triede A s dôrazom na nízkonákladovosť bývania. Areál bytového komplexu bude uzavretý a vybavený podzemnými parkovacími státiami, súkromnou materskou škôlkou s ihriskom a prednostným právom využívania pre rodiny bývajúce v komplexe.

K dispozícii bude 60 podzemných parkovacích státí na dvoch podzemných podlažiach. Tiež bude aj možnosť vonkajšieho parkovania v areáli bytového komplexu (ďalších 30 miest). Ku každému bytu prislúcha aj bytová kobka, ktorá bude umiestená na poschodí jednotlivých bytov.

Developerská spoločnosť PASEO Development vám prostredníctvom bytového domu Paseo GRUNTY ponúka unikátnu a  jedinečnú technologickú a  technickú skladbu bytového domu, ktorú popisujeme v sekcii Benefity.

AKO SA DOPRACUJETE K VÁŠMU BÝVANIU?

  1. Podpis zmluvy o budúcej zmluve a zloženie zálohy vo výške 25 % z ceny bytu.
  2. Individuálny rozhovor s naším kmeňovým architektom, návrh interiérových prvkov a vytvorenie funkčnosti na mieru (umiestnenie sanity, kuchyne, elektroinštalačných prvkov atď.).
  3. Podpis kúpnej zmluvy po ukončení hrubej stavby a zápise rozostavaného bytu do listu vlastníctva + doplatok do 60 % z ceny bytu s možnosťou financovania prostredníctvom hypotéky.
  4. Odovzdanie bytu pripraveného na osadenie interiérových prvkov, zaškolenie nového klienta, odovzdanie protokolov, záručných listov a kľúčov, kolaudačné rozhodnutie a úhrada zvyšku kúpnej ceny s následným prevodom nehnuteľnosti a vkladom na kataster.

CENNÍK

PANORAMATICKÁ VIRTUÁLNA PREHLIADKA
offline verzia nižšie viditeľnej virtuálnej prehliadky - formát zippanorama

KONTAKT

ZAUJALI SME VÁS?

ZAVOLAJTE NÁM

PASEO Development
Mäsiarska 72
Košice 040 01

+421 918 888 250
info@paseodevelop.sk

NAPÍŠTE NÁM

Viac informácií